KONST / Litografier / Färglitografi 11811344
nr 1181 1344
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Lofoten. Signerad, numrerad 272/380, daterad -85, motivet: 60x50
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:55:34
350 kr